flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 15 березня 2012 року відбулося тестування системи відеоконференцзв‘язку між ДСА України, апеляційними судами м. Севастополя, Волинської області та СІЗО цих регіонів.
      Під час відеоконференції обговорювалися питання якості зв‘язку та його технічні можливості.
Голова Державної судової адміністрації України Руслан Кирилюк відзначив, що наразі систему відеоконференцзв‘язку протестовано та налагоджено з двома апеляційними судами та СІЗО цих регіонів. Надалі таку ж систему зв‘язку буде запроваджено у всіх апеляційних загальних судах, і у подальшому вона має запрацювати у всіх місцевих загальних судах.
   Представники апеляційного суду м. Севастополя відзначили, що запровадження системи відеоконференцзв‘язку між судом та СІЗО є надзвичайно актуальним, оскільки її широке використання дозволить вирішити проблеми доставки підозрюваних та проведення судових засідань у режимі віддаленої участі свідків, сприятиме значному заощадженню бюджетних коштів, суттєво прискорить строки розгляду кримінальних справ.

Довідково:
      30 грудня 2011 року відбулася презентація системи відеоконференцзв‘язку в Державній судовій адміністрації України, де було проведено відеоконференцію між центральним апаратом Державної судової адміністрації України та її територіальними управліннями. 
      16 червня 2011 року в апеляційному суді Івано-Франківської області було презентовано систему відеоконференцзв’язку, встановлену між апеляційним судом Івано-Франківської області та Івано-Франківським слідчим ізолятором за підтримки Міжнародної організації з міграції та сприяння Посольства США в Україні. 
      Відеоконференція (англ. videoconference, або videoteleconference) - телекомунікаційна технологія, яка забезпечує одночасну двохсторонню передачу, обробку, перетворення та представлення інтерактивної інформації на відстані в режимі реального часу за допомогою апаратно-програмних засобів обчислювальної техніки. Відеоконференція — один із видів Groupware, програмного забезпечення для взаємодії між людьми, що спільно працюють над однією проблемою.
    Відеоконференції відрізняються від відеодзвінків тим, що відеоконференції покликані обслуговувати конференції, а не окремих осіб.

 

Перелік апеляційних та місцевих загальних судів, в яких впроваджено систему відеоконференцзв'язку

 

 

 

 

 

 

 

Інформація про органи та установи Державної пенітенціарної служби України, в яких встановлено мобільні системи відеоконференцзв’язку