flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Історична довідка

 

 
 Сихівський район охоплює територію південно-східної частини міста Львова, є наймолодшим у місті, однак про Сихів згадується вперше у 1409 році. Відлік Нової історії Сихова починається з 1979 року, коли розпочалось будівництво однойменного житлового мікрорайону. Сихівський район в місті Львові утворено відповідно до постанови Верховної Ради України «Про утворення в місті Львові Сихівського району» від 10 лютого 2000 року № 1454-III, який є найбільшим за населенням районом у м. Львові, де проживає понад  150 тис. осіб.Указом Президента України «Про внесення змін до Мережі та кількісного складу судів місцевих судів» від 19 лютого 2002 року №152/2002 утворено Сихівський районний суд м. Львова.

Розпочав свою діяльність Сихівський районний суд м. Львова 01 серпня 2002 року в приміщенні Галицького районного суду м. Львова за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 128.

З 05 січня 2004 року Сихівський районний суд м. Львова знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Чоловського, 2, та розташований на четвертому та п’ятому поверхах. В цьому ж будинку розташовані Галицький районний суд м. Львова, Львівський окружний адміністративний суд та Львівське регіональне відділення Національної школи суддів України.

Сихівський районний суд є судом першої інстанції і розглядає справи, віднесені процесуальним законодавством до його підсудності, а саме: цивільні, адміністративні та кримінальні справи, а також справи про адміністративні правопорушення.

Суд займає площу 2153 кв.м. та обладнаний серед іншого шістьма залами судових засідань, архівом, де зберігаються судові справи з 2002 року, а також в суді працюють чотири канцелярії: загальна (інтегрований кабінет), цивільна, кримінальна та адміністративна.

Організаційне забезпечення роботи суду здійснює його апарат. Штатний розклад Сихівського районного суду м. Львова налічує 54 штатні одиниці, з яких 12 суддів.