Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Змінено порядок повернення помилково сплаченого судового збору

01 лютого 2018, 17:14

          Відповідно до вимог пункту 5 Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 №787 повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету податків, зборів, платежів та інших доходів бюджетів здійснення за поданням органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.

          Подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджетів подається до відповідного органу Казначейства за формою згідно з додатком 1 до цього Порядку.

          Подання на повернення помилково сплачених коштів з рахунка, відкритого в органі Казначейства для зарахування надходжень судового збору за подання заяв, скарг до конкретного суду, здійснюються відповідним судом.

          У разі необхідності повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного бюджету через УДКСУ у Сихівському районі м.Львова на рахунок 31218206700008  платнику необхідно:

  1. Звернутися до Сихівського районного суду м.Львова з заявою про підготовку подання на повернення помилково або надміру зарахованих до бюджету зборів, платежів та інших доходів бюджету (зразок додається). До заяви має додаватися завірена копія паспорта та ідентифікаційного номеру платника та оригінал квитанції.
  2. Подати до УДКСУ у Сихівському районі м.Львова подання разом з заявою про повернення коштів з бюджету та оригіналом або копією документа на переказ, або паперовою копією електронного розрахункового документа, які підтверджують перерахування коштів до бюджету.

 

 

ЗРАЗОК

 

 

Голові Сихівського

районного суду м.Львова

Лєсному С.Є.

 

Прізвище ім’я по батькові

Зареєстрований за адресою:

79000, м.Львів, вул………..

Місце проживання:

79000, м.Львів, вул. ……….

Контактний телефон 098……….

 

 

ЗАЯВА

 

      01.02.2018 мною було сплачено судовий збір у розмірі 1300, 00 грн на р/р 31218206700008, МФО 825014, банк отримувача ГУДКСУ у Львівській області, ЄДРПОУ 38007636, призначення платежу – судовий збір за позовною заявою Петренко П.І., що підтверджується квитанцією №1/13 від 01.02.2018.

       На даний час я не звертався у Сихівський районний суд м.Львова із позовною заявою чи іншим процесуальним документом, за подання яких законодавством передбачено справляння судового збору.

      Враховуючи зазначене, відповідно до Порядку повернення коштів, помилково або надміру зарахованих до державного та місцевих бюджетів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 03.09.2013 №787, вказані кошти є помилково сплаченими.

      Відтак, керуючись вказаним Порядком, прошу підготувати подання до органу Державної казначейської служби України про повернення коштів, помилково сплаченого судового збору у сумі 1300, 00 грн. (одна тисяча триста гривень нуль копійок), які були сплачені мною згідно квитанції №1/13 від 01.03.2013.

       Подання про повернення коштів помилково сплаченого судового збору прошу видати на руки/надіслати поштою.

     

       Реквізити для повернення:

ЄДРПОУ_________________________________

Розрахунковий рахунок____________________

Банк_____________________________________

МФО_____________________________________

Номер особового рахунку___________________

 

 

Додатки:

  1. Завірена копія паспорта та ідентифікаційного номеру;
  2. Оригінал квитанції №1/13 від 01.02.2018.

 

 

 

__.__.201_                      ________                                                      _____________

                                            Підпис                                                                    ПІБ